Mánesova 1672, 356 01 Sokolov
e-mail: info@skolamanesova.cz
tel.: 359 807 052, 777 929 364

slider-1

Školní vzdělávací program „Mánesova – škola globální výchovy – ŠVP PV“ vychází z koncepce vzdělávání, kterou realizujeme od roku 1999 a jež je v souladu se záměry Rámcového ...

více ...

slider-1

Základní škola Mánesova nabízí žákům možnost všestranného rozvoje v jedinečném školním prostředí pod vedením zkušených učitelů. Škola se zaměřuje také na výuku žáků nadaných či motivovaných ...

slider-1

Čtyřleté Gymnázium Mánesova úspěšně vzdělává studenty již sedmým rokem. Navazuje na vzdělávání v ZŠ Mánesova, která na druhém stupni realizuje výuku žáků minimálně na úrovni osmiletého gymnázia ...

více ...

Pedagogičtí pracovníci

Přehled pedagogických pracovníků

1.9.2018 | Zuzana Staňková

Organizační schéma školy

Zřizovatelka a jednatelka školy: Dana Stariatová

Ředitelka školy: Mgr. Zuzana Staňková, Ph.D. ( po dobu rodičovské dovolené ji zastupuje Mgr. Eliška Masák Bínová)

Zástupkyně ředitelky: Mgr. et Mgr. Markéta Adamcová

Zástupkyně ředitelky pro II. stupeň ZŠ a gymnázium: Mgr. Eliška Masák Bínová

Zástupkyně ředitelky pro MŠ a I. stupeň ZŠ: Mgr. Miroslav Tvrz

Vedoucí sekretariátu: Jitka Zelenková

 

Přehled třídních učitelů – I. stupeň

1. třída - tř. uč. Miroslav Tvrz

2. třída - tř. uč. Dagmar Spáčalová

3. třída - tř. uč. Kateřina Nováková

4. třída - tř. uč. Kateřina Nováková

5. třída - tř. uč. Šárka Křížová

 

Přehled třídních učitelů – II. stupeň a gymnázium

6. třída - tř. uč. Ludmila Nováková

7. třída - tř. uč. Romana Sitařová

8. třída - tř. uč. Eliška Masák Bínová

9. třída - tř. uč. Eliška Masák Bínová

I. – IV. G – tř. uč. Petr Richtář

 

Pedagogičtí pracovníci

Ian Fleming - AJ, ŠD, MŠ, 1., 2. stupeň ZŠ a G

Jerry Tochi Onyedikachi  - AJ, ŠD, MŠ

Dagmar Spáčalová - 1. stupeň

Ludmila Nováková - 1. stupeň

Šárka Křížová - 1. stupeň

Kateřina Nováková - 1. stupeň

Miroslav Tvrz - 1. a 2. stupeň ZŠ, M

Hana Broďáni - AJ, MŠ, 1. a 2. stupeň ZŠ a G

Eliška Masák Bínová – B, CH, Př, Z, OSV, D, TV, 2. stupeň ZŠ a G

Petr Richtář – ČJ, IP, D, ZSV, 2. stupeň ZŠ a G

Miroslav Neděla – M, F, 2. stupeň ZŠ a G

Romana Sitařová - Z, TV, IP, D, 2. stupeň ZŠ a G

Petra Stariatová - NJ

Monika Novák Šubrtová - VV, MŠ, 1. a 2. stupeň ZŠ a G

Barbora Vařeková - MŠ předškoláci

Petra Špičková - M 2. stupeň ZŠ

Markéta Adamcová - projekty

 

Kariérní poradenství pro 2. st. - Mgr. Romana Sitařová
 
Kariérní poradenství pro G - Petr Richtář

 

Zájmové činnosti

Rukodělná dílna - Šárka Křížová

Matematika / fyzika - Miroslav Neděla

 

Hana Broďáni

Andrea Krojová

Gabriela Malá

 

Monika Novák Šubrtová - výtvarné aktivity

Jitka Malušková - jóga

Ian Fleming - AJ

Jerry Tochi Onyedikachi - AJ

 

Vychovatelé školní družiny

pedagogové 1. a 2. stupně ZŠ

Ian Fleming

Jerry Tochi Onyedikachi

 

Přehled zkratek:

E         epocha

M        matematika

ČJ        český jazyk

AJ       anglický jazyk

NJ       německý jazyk

B         biologie

D         dějepis

F          fyzika

Z         zeměpis

CH      chemie

Psy      psychologie

SP       svět práce

VV      výtvarná výchova

HV      hudební výchova

TV       tělesná výchova

IT        informační technologie

OSV    osobnostně sociální výchova

VZ      výchova ke zdraví

ŠD      školní družina

Prožili jsme spolu

Školy v přírodě

I letos jsme vyrazili na školu v přírodě. Kde jinde se naučit, jak přežít v přírodě?

obrázekobrázek

Zápis do MŠ

V sobotu u nás proběhl zápis do MŠ a Fun Day. Tady je malé ohlédnutí...
Děkujeme všem za účast a příjemně strávený den.

obrázekobrázek

Velikonoční dílny se opět vydařily!

Dnešní 'Velikonoční dílny' opět zaplnily školní jídelnu, která se tak na pár hodin proměnila ve velký ateliér plný inspirace a dobré nálady...

obrázekobrázek

Zápis do ZŠ

Téměř trojnásobný počet budoucích prvňáčků oproti loňsku přišel k zápisu na naši školu.

obrázekobrázek

Výroční a maturitní ples

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili našeho Výročního a maturitního plesu, za vytvoření kouzelné atmosféry.

obrázekobrázek
nahoru