Mánesova 1672, 356 01 Sokolov
e-mail: info@skolamanesova.cz
tel.: 359 807 052, 777 929 364

1. - 4. G

Výlet do Prahy

21.11.2016 | Správce

Jako každý podzim i letos vyrazili studenti gymnázia na tradiční výlet do Prahy. Tentokrát jsme bohužel nemohli navštívit Czech Press Photo, jelikož začíná až po naší návštěvě matičky Prahy.

Nejprve jsme zamířili do Doxu, kde se konalo jako vždy několik výstav, ať už se jednalo o fotky Václava Havla, arabské karikatury nebo výstavu úspěšných realizovaných architektonických návrhů... Z Doxu jsme se ještě přesunuli do Národního technického muzea, klasiky, která nikdy neurazí, spíše i netechnické typy zaujme.

Následně dostali studenti rozchod, aby mohli nasát probouzející se předvánoční pražskou atmosféru, nazpět k nám do Sudet jsme se přesunuli netradičně vlakem. Myslím, že jsme zažili povedený den!

obrázek
Dox3
obrázek
Dox

Nejnovější články

Jak učíme angličtinu?

Seznamte se s tím, jak vypadá výuka angličtiny ve všech stupních naší školy. Troufáme si říct, že je kvalitní. Při cambridgeských zkouškách totiž mají žáci naší školy zatím téměř stoprocentní úspěšnost.

obrázek

Pro zájemce o studium na Gymnáziu Mánesova

Dotazy na studium a přijímací zkoušky na Gymnáziu Mánesova vyřizuje paní sekretářka Jitka Zelenková na emailu info@skolamanesova.cz.

Mimo termíny konání přijímacích zkoušek na Gymnázium je možné individuálně dohodnout termín pro uskutečnění přijímacího řízení a přestup na naše Gymnázium. Tento přestup je možný i během školního roku a v kterémkoli ročníku gymnázia.